hazır site

           Günümüzün teknolojik gelişmelerinin reklam sektörünü de yakından etkilemesi sonucunda  web tasarım teknolojilerinde de büyük değişiklikler meydana geldi. Yetiş yazılım uzman personeli tarafından hazırlanan hazır site tasarımları bu gelişmelerin en önemli ürünleri arasındadır. Mobil uyumlu site şablonları hazırlayan Yetiş yazılım, bu özellik ile mobil cihazları hem siteyi düzenlemeye hem de takibe açmış bulunmaktadır. Firma içeriklerinin kolay ve çok kısa bir sürede düzenlenmesini sağlayan bu özellik, site yönetiminin hem kolay hem de verimli olmasını sağlamaktadır. Siteyi takip eden müşteri ve müşteri adaylarının da site içeriklerine kolayca ulaşmasını sağlayan mobil uyumluluk özelliği, günümüzün en önemli özelliklerindendir. Ayrıca site içeriklerinin sosyal medyada paylaşılmasını sağlayan sosyal medya entegrasyonu ile teslim edilen hazır site temaları hem çok hızlı hem de çok eğlenceli bir yapıya sahiptir. Sosyal medyanın hayatımızın bir parçası halini aldığı şu günlerde, içeriklerin sosyal medyada paylaşılıyor olması, iletilmek istenen mesajın hedefe çok daha hızlı ve net ulaştırılmasını sağlar. Yetiş yazılım, sadece tek sektörde değil; inşaat, temizlik firması, nakliyat, sürücü kursu, dernek, restaurant, avukat, özel okul, oto kiralama, kreş, emlak, veteriner ve çeşitli özel amaçlı firma sektörlerine uygun özel tasarımlar üretmektedir. Bu noktada satın alınacak sektörün belirlenmesi, içeriklerin hazırlanması ve hangi tür siteye sahip olunacağının belirlenmesi gerekmektedir. Bundan sonraki iş ise Yetiş yazılım uzman kadrosu ile iletişime geçerek, hazır web sitesi temaları içerisinden sektörünüzle alakalı en hoşunuza giden tasarımı seçmek ve satın almak olacaktır.

hazır oto kiralama sitesi

         Yetiş yazılım ekibi tarafından hazırlanan hazır oto kiralama sitesi tasarımları ise, sektör tasarımları arasında en beğenilen modellerden bir tanesidir. Site tasarımları tamamen mobil uyumlu olup, aynı zamanda hem dinamik hem de Türkçe dilindeki yönetim paneli sayesinde, fiziksel ortamlara bağlılık eskide bırakılmıştır. Yani, ister evde, ister iş yerinde, ister yolda internet bağlantısının olduğu herhangi bir cihazda site düzenlemeleri gerçekleştirilebilmektedir. Firma tarafından tasarlanmış olan hazır oto kiralama sitesi takibinde bulunan müşteri ve müşteri adayları da yine mobil cihazlar üzerinden site içeriklerine çok kolay bir şekilde ulaşabilmektedir. Sitede ayrıca sosyal medya entegrasyonu özelliği olup, site içerisindeki ilanlar sosyal medya hesaplarında da paylaşılabilmektedir. Yetiş yazılım tarafından tasarlanan tüm oto kiralama sitesi temaları sınırsız sayıda fotoğraf ve video eklemeye olanak sağlamaktadır. Bu da elde bulunan kiralık araçların özelliklerinin çok daha net bir şekilde ifade edilmesine yardımcı olmaktadır. Ayrıca istenen özel ilanlar vitrin bölümüne eklenerek, bu ilanlardaki araçlar müşteriyle çok daha kolay buluşturulabilmektedir. Yetiş yazılım uzman çalışanları tarafından hazırlanan tüm hazır oto kiralama sitesi şablonları seo alt yapısına uygun şekilde kodlanmış olup, kiralık araçların, müşteri ve müşteri adayları ile çok daha hızlı bir şekilde buluşturulması sağlanmaktadır. Site içerisinde hazır bulunan iletişim sayfasına Google Maps uyumlu harita eklenebilir, araçların hangi noktalardan teslim alınabileceği işaretlenerek, müşteri memnuniyeti sağlanabilir. Ayrıca site içerisine eklenecek sınırsız sayıdaki sayfalar ile araç bilgileri ve araç durumları açıklanabilir. Böylece, müşteri adayları hangi araç kaç günlük kiralanabiliyor, ne kadara kiralanıyor, kiralama koşulları nelerdir, gibi soruların cevabını çok daha kolay bulabilmektedir.

yetiş yazılım

           Firmanın tek resmi internet sitesinden edinmek isteyeceğiniz tüm hazır site temaları Yetiş Yazılım profesyonel ekibi  tarafından son teknolojik kodlama altyapısı ile hazırlanmıştır. Satın almaya karar verdiğiniz taktirde mesai saatleri içerisinde, web sitenizin içeriklerini girmeye hazır bir şekilde teslim edilecektir. Satın alma ve kurulum işlemleri tamamlandıktan sonra bütün site içeriklerinizi profesyonel yönetim panelinden hızlı, kolay ve zahmetsiz bir şekilde girerek ziyaret edilebilir şekline getirebilirsiniz. Sitenizin Google arama motoruna eklenmesi işlemi firma tarafından ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilecektir. Satın almak ve her türlü sorularınız için firmanın iletişim bilgileri şunlardır. Web sitesi: https://www.yetisyazilim.com.tr , E-mail: info@yetisyazilim.com.tr , Ofis: 0(332) 245 2 333 ve Gsm: 0(532) 266 3558 numaralı hattını arayabilirsiniz.